Face bile Kemal Kılıçdaroğlu'na hakaret eden adamı cezalandırıyor

single-image


Facebook CHP ve Kemal Kılıçdaroğlu'na hakaret eden Kilis Kent Konseyi Başkanının paylaşımlarına erişim engeli getirdi.

Face bile bu konuda gereğini yaparken CHP'li İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'in Kemal Kılıçdaroğku'na hakaret eden AKP'li trolü Belediyede amir yapması çok düşündürücü bir olaydır.

Başkan seçildiği günün ertesinde kendisini Milletvekili yapan, Belediye Başkanı yapan Kemal beye duyduğu minneti bu şekilde ifade etmiştir.

Pek çok partilinin tepki gösterdiği bu durum yaklaşık 2 yıldır devam etmekte... 

Belediye kadrolarında CHP ve CHP'li düşmanlarına önemli makamlar veren Fatma Kaplan'ın kamuoyunda CHP'li olup olmadığı tartışılıyor.

Aslında Fatma Kaplan'ı savunanlarında ne kadar CHP'li olduğu tartışılır,

Genel Başkanlarına hakaret eden şahsı amir yapmasına tepki göstermeyen ve kendisine CHP'liyim diyenler acaba gerçekten CHP'li midir?

Elin Facesi bile Kemal beyi koruyor ama kendisinin Belediye Başkanı yaptığı Ftama Kaplan ona hakaret eden trolü ödüllendiriyor...

Güler misin, ağlar mısın durumu yani...

Konu ile ilgili haber şöyle...

CHP ve Kılıçdaroğlu’na hakaret: Facebook erişim engeli getirdi Kilis Kent Konseyi Başkanı Fikret Oğuztürk, sosyal medya hesabı üzerinden CHP ve Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında hakaret içerikli paylaşımlarda bulundu. Facebook, Oğuztürk’ün paylaşımlarına erişim engeli getirirken, Oğuztürk kendisini, “Ben görüşümü beyan ettim” diyerek savundu.


Kilis Kent Konseyi Başkanı Fikret Oğuztürk, sosyal medya hesabından CHP ve Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili hakaret içerikli paylaşımlarda bulununca, Facebook erişim engeli getirdi. Oğuztürk, paylaşımında Kılıçdaroğlu'nun fotoğrafının yerleştirildiği bir karikatüre yer verdi. Sözcü'de yer alan habere göre; Kılıçdaroğlu'nun konuşma balonunda “40 yıllık CHP'liyim, hiç yalan söylemedim” yazarken, hayat kadının konuşma balonunda ise “40 yıllık fahişeyim, hala bakireyim” ifadesi yer aldı.

Oğuztürk, “Bu ülkede CHP varken, Yunan'a, Ermeni'ye, İsrail'e, ABD'ye, Rus'a, Fransız'a, Alman'a hacet yoktur” paylaşımında da bulundu. Diğer paylaşımlarında da “CHP'nin kadın hakları anlayışı: kadınların taciz ve tecavüze uğrama hakkı vardır. Ke/Mal; cep doldurmak, yolsuzluk bizim kitabımızda yoktur, demiş. Sizin kitabınız var mı ki ?” dedi.

‘BEN GÖRÜŞÜMÜ BEYAN ETTİM’

Oğuztürk, “Ben görüşümü beyan ettim” diyerek, kendini şöyle savundu: “Biraz ağır kaçmış olabilirler. Aslında ben birlikten beraberlikten yanayım. Ama CHP'nin dış politika yaklaşımları beni rencide ediyor. Ben bu ülkeyi düşünmek zorundayım. Politikalarını hazmedemiyorum.”

ilginizi Çekebilir